මම ගැහුවේ මගේ ගෑනිට වෙන වුන් දගලන්නේ ඇයි? පියුමිගේ සැමියාගෙන් පිළිතුරක්

පියුමි හංසමාලි යනු තම බිරිඳ බවත් තමන් විසින් ඇයට පහර දීම වෙන කිසිවකුට ප්‍රශ්නයක් විය නොහැකි බවත් ඇයගේ සැමියා වන වෙනුර හේෂාන් සඳහන් කරයි.

සිය ෆේස්බුක් ගිණුමේ සටහනක් තබමින් ඔහු මේ බව සඳහන් කරන්කේ පියුමි හංසමාලිට පහරදීම සම්බන්ධයෙන් ආන්දෝලනාත්මක වීඩියෝවට ප්‍රතිචාර දක්වමිනි. සම්පූර්ණ සටහන මෙසේය.

So වටෙ ඉන්න උන් දැගලුවට මට කමක් නැ මම ගහන්නේ මගේ ගැනිට නම් ඇයි දගලන්න ලංකාවෙ වෙන පිරිමි කවුරැත් කිසිම ගැහැනියකට අතක් වත් උස්සලා නැතුව ඇති.ඔය video එක අවුරැද්දක විතර පරන එකක් අද ඉයෙ උනා වගේ කට්ටිය දගලන්නේ එක family problem එකක් මුලු ලංකාවක් මැදිහත් වෙන්න එපා.විවිද ගොසිප් දැක්කාය ලැජ්ජා වෙමි ලංකාවෙ මිනිසුන් ගැන Piumi Hansamali කොයිවගේ ගැහැනියක්ද යන්න ලොකයා මට කියලා දිමට අවශ්යය නැත අවුරැදු ගානක් මම ඇයව දනිමි මා සමග එකට ජිවත් වු ගැහැනිය ඇයයි.ලොකයාට ඔන විදිහට අපි කවුරැත් ජිවත් වෙන්නෙ නැ අපිට ඔනෙ විදිහට අපි ජිවත් වෙන්නේ කහින අවජාතකයිනි she’s my wife 😁and my life ❤️ Thank u all

සමාජ ජලා හරහා ජනප්‍රිය වුණු පියුමි හංසමාලි නිරූපණ ශිල්පිණියක ලෙසින් පසු කලෙකදී ජනප්‍රියවී පසුව රංගනයට පිවිසුනාය. විවිද අවස්ථා වලදී ජනප්‍රිය වීම උදෙසා විවිද දේ සමාජ ජාලා හරහා පැතිරුණු අතර මෙයත් තව එවැන්නක් බව සමහරු පවසති. කෙසේ වෙතත් ගැහැනියකට පහර දීමේ හැකියාවක් තම සැමියාට වුවත් නැත. එය මානව හිමිකම උල්ලංගනය කරන්නකි. කෙසේ වෙතත් මේවට අටුවා ටීකා කියන්නට CGS අප බලාපොරොත්තු නොවන අතර එකී විනිශ්චය අපි පාටක ඔබට භාර කරන්නෙමු.

AS.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here