ජනාධිපති මාධ්‍ය සම්මාන උළෙල ජනපති ප්‍රධානත්වයෙන්

ජනාධිපති මාධ්‍ය සම්මාන උලෙළ  ජනාධිපති ගරු මෛත්‍රීපාල සිරිසේන මැතිතුමාගේ ප්‍රදානත්වයෙන් ඊයේ සවස කොළඹ බණ්ඩාරනායක ජාත්‍යන්තර සම්මන්ත්‍රණ ශාලාවේ දී පැවැත්විණි.

මෙහිදි විශිෂ්ඨ මාධ්‍යවේදීන් සිව් දෙනෙකු “ශ්‍රී ලංකා මාධ්‍යාභිමානි”  ජනාධිපති මාධ්‍ය සම්මානයෙන් ජ්‍යෙෂ්ඨ මාධ්‍යවේදී එඩ්වින් ආරියදාස මුද්‍රිත මාධ්‍ය ක්ෂේත්‍රයෙන්ද ප්‍රවීන මාධ්‍යවේදි කරුණාරත්න අමරසිංහ ගුවන් විදුලි ක්ෂේත්‍රයෙන්ද ලූෂන් බුලත්සිංහල රූපවාහිනි ක්ෂේත්‍රයෙන්ද ලක්ෂ්මන් ජයවර්ධන වෙබ් මාධ්‍ය වෙනුවෙන් ද ජනාධිපතිතුමා අතින් මාධ්‍යාභිමානි සම්මානයෙන් පිදුම් ලැබූහ.

අමාත්‍ය ගයන්ත කරුණාතිලකල ජනමාධ්‍ය කැබිනට් නොවන සහ ආරක්ෂක රාජ්‍ය අමාත්‍ය රුවන් විජේවර්ධන පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රී ලසන්ත අලගියවන්න ජනාධිපති ලේකම් උදය ආර් සෙනෙවිරත්න ජනමාධ්‍ය ලේකම් සුනිල් සමරවීර යන මහත්වරුන් ඇතුළු මාධ්‍යවේදීන් කලාකරුවන් ඇතුළු පිරිසක් සහභාගි වූහ.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here